عمل بینی (رینوپلاستی) دکتر میرشفیعی

بهترین جراح بینی در تهران به همراه نمونه کار ها

آنچه می خوانید...

آیا بهترین جراح بینی در تهران را می شناسید؟ بهترین جراح رینوپلاستی درتهران کسی است که بینی شما را به بهترین مدل ممکن جراحی می کند و از همه پتانسیل های صورت شما برای زیباسازی و تقارن در ناحیه بینی استفاده می کند. آیا بینی شما گوشتی است و از بابت رینوپلاستی نگرانی دارید؟ آیا در پی جراحی انحراف بینی خود هستید و یا بر روی جراحی نوک بینی یا همان تیپ پلاستی بینی خود حساس هستید؟ آیا به دنبال بهترین جراح بینی تهران می گردید؟ دیگر نیازی به نگرانی نیست. فقط کافیست در ادامه این مقاله با ما همراه باشید. ما تا انتهای این مقاله به هر آنچه شما باید در باره عمل بینی بدانید، اشاره خواهیم کرد.

بهترین دکتر جراح بینی در تهران ویژگی هایی دارد که این ویژگی و توانایی ها شما را به بهترین نتیجه از جراحی زیبایی بینی می رساند.

موارد توضیحات
موارد استفاده عمل✔️درمان انحراف بینی
✔️درمان قوز بینی
✔️زیبایی بینی
مزایای جراحی✔️ قوس دار شدن تیغه بینی
✔️ سربالا شدن نوک بینی
✔️ کوچک شدن بینی
✔️ تناسب بینی با دیگر اندام های صورت
✔️ اصلاح مشکلات تنفسی در صورت وجود
عوارض احتمالی عمل✔️ ورم بینی پس از جراحی
✔️ درد در ناحیه جراحی شده
✔️ خونریزی جزئی
✔️ امکان عدم هماهنگی پره های بینی
✔️ باقی ماندن جای بخیه روی پوست بینی
✔️ ایجاد مشکلات تنفسی در مراجعه به مراکز نامعتبر
سن توصیه شده ✔️ ۱۸ الی ۶۰ سال
نیاز به بیهوشی دارد یا خیر؟ ✔️ ممکن است تحت بیهوشی عمومی و یا بی حسی انجام شود
مدت زمان بستری ✔️ متناسب با نوع بیهوشی از ۶ ساعت تا ۲۴ ساعت
مدت زمان جراحی ✔️ ۱:۳۰ الی ۲ ساعت
احتمال موفقیت ✔️ بالا
مدت دوران نقاهت ✔️ یک هفته

همه چیز درباره بهترین جراح زیبایی بینی

انسان همیشه به دنبال زیبایی و زیباتر دیده شدن بوده و هست. چه زمانی که شما خود را در آینه می بینید و چه زمانی که در اجتماع با افراد دیگر رو به رو می شوید دوست دارید خود را زیبا نشان دهید. زیبایی صورت به تناسب و زیبا بودن اعضای آن وابسته است. بینی به دلیل اینکه در مرکز ثقل صورت قرار گرفته است بسیار بیشتر سایر اعضا به چشم می آید و می تواند با کوچک ترین تغییر، بزرگ ترین نتیجه را در صورت شما ایجاد کند. از این رو عمل بینی (رینوپلاستی) یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی محسوب می شود. اگر شما به دلیل یک آسیب یا نقص مادرزادی مشکل تنفسی داشته باشید، اهمیت جراحی بینی بیش از پیش برای شما افزایش می یابد و می توانید علاوه بر برطرف کردن مشکل تنفسی، به زیبایی بینی خود نیز دست پیدا کنید. دکتر جراحی بینی در این زمینه بسیار مهم است.

جراحی زیبایی بینی

✔️ دسترسی به بخش های مهم مقاله

بهترین جراح بینی چگونه بینی شما را جراحی می کند؟

بینی شما چگونه جراحی می شود؟ واقعیت اینجاست که این مورد برای هر کس متفاوت است اما یک سری مراحل مشترک در رینوپلاستی بینی وجود دارد. این مراحل باید توسط همه زیباجویان طی شود تا جراحی بینی با موفقیت انجام شود. مراحلی که در ادامه ذکر می شود، از تجربه فردی زیباجویان بوده است.

اقدامات لازم برای جراحی بینی

روز قبل از عمل : بستری می شوید

این مورد ممکن است برای شما پیش نیاید. امروزبه به دلیل کم تهاجمی بودن این جرحی بسیاری از مراجعان در روز عمل بستری می شوند. اما اگر قرار است تحت بیهوشی باشید، باید از شب قبل ناشتا باشید. همچنین مدارک و آزمایش های خود را تحویل می دهید.

روز عمل : انجام جراحی بینی تحت بیهوشی یا بی حسی

در روز جراحی شما تحت بیهوشی و یا بی حسی قرار می گیرید. تحت هیچ عنوان در هر دو صورت شما دردی احساس نخواهید کرد. جراحی با روش باز یا بسته انجام شده و تغییرات لازم روی بینی شما ایجاد می شود.

در همان روز عمل : ریکاوری

در صورتی که جراحی بینی تحت بیهوشی انجام شود، ریکاوری می شوید. ممکن است روز سومی هم در کار باشد! اما معمولا در همان روز مرخص می شوید. در این مرحله برای کاهش درد ناشی از برداشت بافت بینی برای شما مسکن هایی تجویز می شود

✔️ فرایند جراحی بینی را می توانید از ویدئو های زیر ببینید.

مشاوره جراحی بینی

چه کسانی می توانند عمل بینی انجام دهند؟

امروزه که عمل های زیبایی صورت بسیار داغ و پر طرفدار شده است، شاید بسیاری از افرادی که چندان مشکل جدی در بینیشان وجود ندارد و تقریبا بینی آن ها به نسبت صورتشان مناسب است نیز به دنبال عمل زیبایی بینی می روند؛ حال آنکه عمل بینی نیز مانند هر عمل جراحی دیگری تهاجمی بوده و نباید تنها به خاطر تغییرات بسیار کوچک و جزئی به سراغ انجام آن رفت. شما باید واقع بین بوده و کمال گرایی را کنار گذاشته و تنها در صورتی که به تشخیص پزشک متخصص نیاز به جراحی زیبایی بینی داشتید به سراغ انجام آن بروید.

کاندید جراحی بینی

اگر شما احساس کردید که لازم است جراحی بینی انجام دهید، پس از انتخاب متخصص، پزشک با معاینه بینی و بررسی مشکلات تنفسی شما و نیز تناسب بینی با سایر اعضای صورتتان، مشخص می کند که آیا شما واقعا به جراحی بینی نیاز دارید یا خیر؟! در این صورت لازم است به بهترین دکتر زیبایی بینی در تهران مراجعه کنید

✔️ حال شاید بهتر باشد بپرسیم که چه کسانی نباید جراحی بینی انجام دهند؟!

ینوپلاستی به جراحی قوز بینی هم شناخته می شود. افرادی که ویژگی های زیر را دارند، کاندید مناسبی برای انجام رینوپلاستی نیستند:

 • افرادی که سن بسیار پایینی دارند (تقریبا زیر ۱۶ سال)
 • افرادی که به مصرف الکل و یا سیگار اعتیاد دارند.
 • افرادی که به صورت افراطی کمال گرا بوده و یا دچار اختلال بدریخت انگاری هستند.
 • زنانی که در دوران بارداری به سر می برند.
 • افرادی که بیماری های انعقاد خون داشته و یا بیماری های زمینه ای مانند بیماری های قلبی دارند.

اگر قصد انجام جراحی بینی دارید، همین الان به سراغ بهترین جراح زیبایی بینی در تهران بروید

بهترین روش ها برای انتخاب جراح بینی خوب در تهران

یکی از مهم ترین مسائل قبل از جراحی زیبایی بینی انتخاب جراح بینی است که باید با نهایت دقت و ملاحظات لازم از جانب متقاضی انجام شود.

یک بیمار در مراجعه به متخصص گوش و حلق و بینی اشاره کرد که : (( قبل از اینکه انتخابی برای جراح بینی داشته باشد با جراحان مختلفی درباره عمل بینی صحبت کرده و مشاوره های زیادی را دریافت نموده است. به نظر ایشان انتخاب جراح بینی بسیار مهم می باشد و باید به کسی اطمینان کرد که احساس آرامش و اطمینان بیشتری را به ایشان ارائه نماید.))

انتخاب جراح بینی

راه های انتخاب بهترین جراح بینی

اگر می‌خواهید ساختار ظاهری خود را اصلاح نمایید، باید یک جراح زیبایی صورت که با دقت و ماه مهارت بینی را جراحی می کند انتخاب کنید و مشورت های لازم را از ایشان دریافت کنید. مشاوره گرفتن صادقانه از جراح کمک می‌کند که تصمیم شما برای عمل زیبایی بینی قطعی تر شود. هرچند که ممکن است در جلسات مشاوره تصمیم قطعی را نگیرید اما باعث می شود که دید مناسبی از روند جراحی و مراحل آن به شما ارائه شود. در هر صورت پروسه انتخاب جراح و اقدام برای عمل بینی ممکن است طولانی و برای شما با چالش هایی همراه باشد. میزان رضایتمندی شما از نتیجه جراحی بینی به توانایی‌ها و ویژگی های جراح بستگی دارد. از این رو انتخاب جراح بینی با دقت و ملاحظه انجام می پذیرد .در این مطلب سعی داریم که راه های انتخاب جراح مناسب برای عمل بینی را به شما معرفی نماییم.

امروزه برای انتخاب جراح و روش های مختلفی ارائه شده است که موارد زیر عمده ترین راه ها و مناسب ترین روش ها می باشد:

 • استفاده از از کتاب راهنما و یا بروشورهای تبلیغاتی
 • مشورت گرفتن از افرادی که تحت عمل زیبایی قرار گرفته اند
 • مشاهده نمونه کارها و پیج تبلیغاتی
 • بررسی میزان رضایتمندی مراجعین از عمل های جراحی بینی استخوانی و جراحی بینی فانتزی
 • دریافت مشاوره از پزشکان مختلف

یک بیمار تجربیات خود از جراحی بینی را به این شکل مطرح می نماید :

(( برای انتخاب جراح بینی به جستجو در فضای اینترنت پرداختم و با مشاهده نمونه کارها و تصاویری از عمل های بینی که مانند بینی من بود سعی کردم که جراحی انتخاب کنم تا مطابق با سلیقه شخصی من نتایج را ارائه نموده باشد. پس از انتخاب جراح مورد نظر از مراجعین در مطب تحقیق کرده و نسبت به توانایی های جراح دقت بیشتری نمودم. در نهایت ایشان را به عنوان جراح بینی انتخاب کردم و برای انجام عمل جراحی به ایشان اطمینان کردم))

ویژگی بهترین جراح بینی در تهران

مشاوره قبل از جراحی بینی

در جلسه مشاوره ای که قبل از عمل خواهید داشت، باید علاوه بر توجه به نمونه کارها به موارد دیگری توجه فرمایید. به طور مثال باید دقت داشته باشید که برخورد جراح را نسبت به سوالات شما چگونه است؟ آیا باعث اطمینان کردن شما به جراح می شود؟ آیا می توانید به راحتی با جراح صحبت کنید؟ آیا جراح با دقت و حوصله به طور کامل پاسخ سوالات شما را می دهد؟

در صورتی که پزشک حرفه ای و با تجربه باشد، انتخاب ایشان ساده‌تر خواهد بود. همان طور که بیان شد باید به عوامل محیطی هم توجه داشته باشید. اگر بیماران زیادی به مطب مراجعه کرده باشند و تعداد بیشتری از آنها از نتایج جراحی راضی باشند، می توانید دیده مثبت تری از جراح داشته باشید. همچنین برخورد کارمندان و پرسنل مطب باعث می شود که شما اثرات مثبت تری را از مراجعه به مطب دریافت نمایید. پزشک باید علاوه بر تجربه و مهارت ای که دارد دیدگاه هنری داشته و با تکیه بر علم زیبایی شناسی و رعایت استاندارد های زیبایی جراحی را انتخاب و انجام دهد .

مشاهده نمونه کارها

دقت داشته باشید که ارزیابی نمونه کارهایی که جراح انجام داده است کمک می کند تا شما سبک جراحی و ملاحظات ایشان حین عمل را به خوبی درک کنید. بسیاری از مراجعین با مشاهده عکس های قبل و بعد از جراحی و تطابق با بینی خود که ظاهری شبیه به آنها دارند در تصمیم گیری مصمم شده و با اطمینان بیشتری جراح را انتخاب می کنند.

البته یک مورد بسیار مهم در این زمینه وجود دارد و آن هم تفاوت نیازها و شرایط هر فرد برای جراحی بینی می باشد بنابراین شباهت ظاهری شما با یک فرد دیگر بیانگر این مسئله نیست که عمل بینی تان نتیجه ای کاملاً مشابه با ایشان باشد و باید این مسئله را در نظر داشته باشید که انجام جراحی بینی بر روی افراد مختلف نتایج متفاوتی را نیز به همراه دارد و نمی توان یک نتیجه ثابت را برای دو نفر به صورت همزمان ارائه نمود چرا که ویژگی های منحصر به فرد مانند پوست استحکام غضروف و استخوان ها و برخی عوامل دیگر در نتیجه عمل بینی تاثیر گذار است.

بررسی سن و شرایط متقاضی

همچنین عامل دیگری مانند سن در نتیجه جراحی بینی تاثیر گذار است بنابراین اگر انجام جراحی بر روی یک فرد ۳۰ ساله نتیجه ایده آل را ارائه نموده است ممکن است همان عمل بر روی فرد ۴۰ ساله همراه با تغییراتی باشد بنابراین جراحی را انتخاب کنید که با توجه به شرایط و ویژگی های منحصر به فرد شما عمل جراحی بینی را انجام دهد در این صورت است که نتیجه عمل رضایت بخش و مطابق با سلیقه شما خواهد بود.

توجه به علم زیبایی شناسی

توجه به علم زیبایی شناسی نیز امروزه از اهمیت ویژه ای برای افراد متقاضی جراحی بینی برخوردار است .پزشک باید تناسب میان اجزای صورت مانند لب ها گونه ها و فرم چشم ها را در نظر بگیرد و نسبت به جراحی بینی اقدام نمایند. کوچک کردن و یا سربالا نمودن بینی شاید به تنهایی زیبا به نظر برسد، اما ممکن است در چهره یک فرد نتیجه فوق‌العاده ارائه نماید اما در چهره فردی دیگر چندان جذاب به نظر نرسد. شاید بینی سربالا و بسیار کوچک با تناسب چهره یک فرد همخوانی داشته باشد اما در فردی دیگر ظاهری ناخوشایند را ایجاد کند. بنابراین جراح باید با رعایت استاندارد هایی که برای زیبایی چهره در نظر گرفته می شود و ایجاد تناسب برای سایز بینی و فرم آن نسبت به جراحی بینی اقدام نماید. در این صورت است که نتیجه عمل بینی هم برای فرد منحصر به فرد بوده و با توجه به فرم چشم ها و استخوان بندی صورت برای ایشان در نظر گرفته می شود.

بنابراین باید توجه داشته باشید که انتخاب جراح نیاز به فاکتورهایی مانند میزان رضایتمندی بالا از جانب مراجعین ، داشتن نمونه کارهای زیبا و منحصر به فرد ، توجه به علم زیبایی شناسی و رعایت استانداردهای زیبایی خواهد داشت.

انواع روش های جراحی بینی

به طور کلی روش های انجام جراحی بینی بر اساس نوع و میزان برش هایی که در حین عمل بر روی بینی ایجاد می شود و نیز میزان تغییرات اعمال شده به دو دسته کلی زیر تقسیم می شود:

 • عمل بینی باز
 • عمل بینی بسته
جراحی تیپ پلاستی در تهران

عمل بینی بسته چگونه انجام می شود؟

در عمل بینی بسته تنها چند برش در داخل سوراخ های بینی ایجاد می شود و جراح به کل ساختمان بینی دسترسی نخواهد داشت. این نوع جراحی بینی برای اعمال تغییرات جزئی انجام می شودو به دلیل دید محدود جراح نمی توان تغییرات اساسی و زیادی در ساختمان بینی ایجاد کرد. در جراحی بینی باز برخلاف روش بسته دوران نقاهت طولانی تر، جای بخیه و زخم بیشتر، تورم و کبودی طولانی تری قابل انتظار خواهد بود. در نتیجه مراقبت های بعد از عمل بینی جدی تر خواهد بود.


عمل بینی باز چگونه انجام می شود؟

در عمل بینی باز برش هایی که در داخل و خارج سوراخ های بینی ایجاد می شود تا دسترسی جراح به کل ساختمان بینی به طور کامل فراهم شود. در این روش جراح، پوست بینی را به صورت کامل از روی استخوان بینی برداشته و می تواند تغییرات اساس را در ساختار استخوان و غضروف بینی ایجاد کند. این روش جراحی بینی بسیار رایج تر بوده و دلیل آن هم به امکان ایجاد تغییرات اساسی و دلخواه در ساختار بینی برمی گردد.

دکتر رینوپلاستی در تهران

انواع بینی کدام است؟

اگر شما در درصدد انجام عمل بینی باشید، قطعا بعد از معاینه بینی شما توسط پزشک متخصص، یکی از دو واژه جراحی بینی استخوانی و یا بینی گوشتی به شما نسبت داده می شود. در واقع بینی افراد در یکی از این دو دسته کلی قرار می گیرد و هر کدا از آن ها نیز ویژگی های خاص خود را دارند و شما باید به نسبت این ویژگی ها جراحی زیبایی بینی خود را انجام دهید.

بینی گوشتی

بینی های گوشتی یا پهن همان طور که از نامشان مشخص است بزرگتر بوده و شاید در صورت بیشتر از سایر اعضا جلب توجه کند. این مدل از بینی پوست ضخیم تر، استخوان و غضروف ضعیف تر و چربی بیشتری دارد. معمولا  عمل بینی گوشتی کمی سخت تر از جراحی بینی استخوانی است و در حین عمل شاید لازم باشد جراح به تقویت غضروف بینی بپردازد.

بینی استخوانی

بینی های استخوانی دقیقا نقطه مقابل بینی گوشتی بوده و پوست نازک تر، استخوان قوی تر و معمولا قوز دار هستند. افرادی که بینی استخوانی دارند به دنبال صاف کردن استخوان بینی بوده و این نوع رینوپلاستی به دلیل قوی بودن استخوان و غضروف بینی، عمل راحت تری به نسبت بینی گوشتی دارد. در برخی موارد همچنان قوز بعد از عمل بینی وجود دارد که ممکن است منجر به جراحی ترمیمی بینی شود. 

مدل های مختلف عمل بینی کدام است؟

انتخاب مدل بینی یکی از مهم ترین تصمیماتی است که بیمار قبل از انجام جراحی خواهد گرفت. البته ناگفته نماند که هر مدل بینی برای تمام صورت ها مناسب نخواهد  بود و این پزشک است که با علم بیشتر و تخصص خود در زیبایی شناسی و تناسب اعضای صورت می تواند شما را در انتخاب مدل بینی مناسب صورت خود راهنمایی کند. افرادی که برای عمل زیبایی بینی اقدام می کنند ممکن است یکی از مدل های مختلف عمل بینی را در نظر داشته باشند.

بینی طبیعی

در این مدل از جراحی بینی معمولا افراد تنها به دنبال رفع نواقص بینی خود هستند . از این رو تناسب بینی با سایر اعضای صورت نیز بیشتر از انواع دیگر حفظ خواهد شد. بینی های طبیع سوراخ های بسیار کوچکی نخواهند داست، قوس تیغه بینی خیلی زیاد نیست و تقریبا استخوان بالای بینی صاف است؛ زاویه بین نوک بینی و لب ها بین ۹۰ تا ۱۰۰ درجه خواهد بود.

جراحی بینی نیمه فانتزی

بینی های نیمه فانتزی مابین بینی های طبیعی و عروسکی هستند. سوراخ های بینی نه به بزرگی بینی طبیعی بوده و نه به کوچکی بینی عروسکی. قوس تیغه بینی و نوک بینی و نهایتا کل ساختار بینی حالتی مابین بینی طبیعی و فانتزی خواهد بود. جراحی بینی نیمه فانتزی بیشتر از مدل فانتزی امروزه دیده می شود.

جراحی بینی فانتزی

بینی های فانتزی که با نام بینی عروسکی نیز شناخته می شود یکی از انواع مدل های بینی است. بسیاری از جوانان به دنبال جراحی بینی فانتزی هستند. از جمله ویژگی های بینی عروسکی:

 • نوک سر بالا
 • سوراخ های بسیار کوچک
 • قوس زیاد استخوان بینی
 • زاویه زیاد (بیشتر از ۹۰ درجه بین لب و نوک بینی)

صحبت های دکتر میر شفیعی در ارتباط با جراحی بینی را بشنوید

اگر قصد انجام جراحی بینی را دارید، به شما پیشنهاد می کنیم ابتدا با آناتومی بینی و سیستم تنفسی انسان آشنا شوید.

بخش های بینی

استخوان بینی

سپتوم

غضروف فوقانی بینی

غضروف تحتانی بینی

مسیر عبور هوا از بینی

حلق

اپی گلوت

حنجره

قله ریه

تراشه نای

کیسه هوایی

✅ در ساعات غیر کاری هم می توانید با دکتر در ارتباط باشید. اگر پیامی دارید برای ما بنویسید. در غیر این صورت نام و شماره تلفن خود را وارد کنید و مشاوره شوید. در کوتاه ترین زمان با شما ارتباط خواهیم گرفت.

نام و نام خانوادگی
شماره تماس
ایمیل
پیام
پیام شما با موفقیت ارسال شد
پیام شما با خطا مواجه شد. لطفا دوباره تلاش کنید

مهم ترین آزمایشات قبل از عمل بینی

پزشک برای شما چند آزمایش را تجویز می کند ، موارد زیر آزمایشات خون قبل از جراحی بینی است :

 • HIV
 • HBsAg
 • HCV Ab
 • FBS: قند خون ناشتا
 • PT & PTT: کنترل مشکل انعقادی خون
 • آزمایش تشخیص بارداری در بانوان
جراحی ترمیم بینی دکتر میرشفیعی

❌ این جراحی برای افرادی که دارای سابقه مصرف دخانیات به خصوص سیگار هستند توصیه می شود. سابقه ی بیماری ذات الریه یا هر نوع مشکل تنفسی دیگری ممکن است موجب به تاخیر افتادن یا کنسل شدن جراحی بینی شما شود ❌

بهترین دکتر جراح بینی در تهران برای شما ازمایش های زیر رات پیشنهاد می کند

آزمایش های فیزیکی

بررسی کلی و معاینه ای تخصصی از وضعیت جسمانی و فیزیک فرد گرفته می شود، این آزمایش فیزیکی برای تایید سلامت جسمی و فیزیکی قبل از جراحی بینی صورت می گیرد.

سی تی اسکن

سی تی اسکن برای افرادی که دارای عارضه انحراف یا گرفتگی بینی هستند تجویز می شود.اگر جراح به معاینه دقیق تر نیاز داشته باشد ممکن است که قبل از جراحی زیبایی بینی باید عکس‌های CT Scan از بینی و صورت تهیه نمایید.

نوار قلب

ممکن است فردی که قصد جراحی بینی دارد مبتلا به آریتمی یا بی نظمی ضربا قلب باشد، برای بررسی این موضوع نیاز به گرفتن نوار قلب است. تست نوار قلب هرگونه بی‌نظمی در ضربان قلب و همچنین شواهدی از حملات قلبی گذشته را نشان می‌دهد.

عکسبرداری از قفسه ی سینه

با وجود همه گیری کرونا ، عکس‌برداری از قفسه ی سینه احتمالا یکی از آزمایشات لازم قبل از جراحی باشد. این آزمایش عموما جهت بررسی مشکل ریه ها انجام می شود تا وضعیت تنفسی بیمار به هنگام بیهوشی مشخص گردد.

آزمایش ادرار

این آزمایش با وجود سادگی در مواردی خاص توصیه می شود و معمولا جزو تست های رایج نیست. آزمایش ادرار می تواند در تشخیص عفونت مجاری اداری، دیابت و فشار خون مفید باشد.

معاینه‌ی روانی

 همانطور که در مطلب های گذشته بیان کردیم جراحی بینی برای افرادی که دچار اختلالات روانی و یا وسواس فکری هستند توصیه نمی شود و نیاز به بررسی های تخصصی در این زمینه دارند تا جراح بعد از عمل دچار مشکل نشود .

البته توجه داشته باشید با توجه به نظر پزشکان در  انجمن جراحان زیبایی در آمریکا معاینه ی روانی بیمار قبل از جراحی ضروری نیست و نیازی به انجام آن نمی باشد، اما در خیلی از موارد این کار می تواند مفید واقع شود.

حساسیت و نگرانی بیش از اندازه مراجعین ممکن است در روند جراحی بینی اختلال ایجاد کند، برخی از افراد با وجود وسواسی که دارند حاضر هستند برای رسیدن به نتیجه دلخواه بارها زیر تیغ جراحی بروند. این گونه نگرانی های غیر طبیعی “اختلال بد شکلی بدن” نامیده می شود. این اختلال باید توسط روانشناس درمان شود.

پوست بینی در رینوپلاستی

ضرورت انجام آزمایشات قبل عمل بینی

✔️ همانطور که بیان شد برخی از آزمایشات قبل از عمل بینی ضروری نیست و با توجه به شرایط متقاضی آن تعیین می شود، اما شما باید این احتمال را بدهید که ممکن است این آزمایش ها برای شما تجویز شود و برای آن آماده شوید.

✔️ ضمن اینکه آیا انجام همه ی این آزمایش ها برای شما ضرورت دارد یا نه به سن شما، پیشینه ی پزشکی شما و عوامل دیگر بستگی دارد که همه ی این موارد در جلسه ی مشاوره به طور کامل مشخص می شود.

✔️ بهترین زمان انجام آزمایشات جراحی بینی

✔️ بهتر است آزمایشات تجویز شده را سریعا انجام دهید و به روز های آخر موکول نکنید چون اگر مشکلی وجود داشته باشد دیگر نمی توان تاریخ جراحی را عوض کرد.

✔️ برای مثال اگر نتیجه ی آزمایش نشان دهد که شما دچار کم خونی هستید، برای برطرف کردن کم خونی و افزایش سطح هموگلوبین زمان لازم است. پس بهتر است آزمایشات خود را حداقل سه هفته قبل از جراحی انجام دهید.

آیا شما کاندید مناسبی برای جراحی بینی هستید؟

بهترین جراح زیبایی بینی در تهران این مورد را به شما خواهد گفت! همین الان تست کن! نام و نام خانوادگی به همراه شماره تلفنت رو وارد کن تا متوجه بشی کاندید خوبی برای جراحی بینی هستی یا نه! فقط یادت نره نتایج این آزمون قطعی نیست و بهتره برای این موضوع به بهترین جراح بینی در تهران مراجعه کنی.

۷
کاندید مناسب رینوپلاستی

آیا شما کاندید جراحی زیبایی بینی هستید؟

لطفا برای شروع نام و نام خانوادگی به همراه شماره موبایل خود را وارد کنید 😁

۱ / ۴

۱) آیا بینی شما در گذشته آسیب دیده است؟

۲ / ۴

۲) آیا پوست صورت شما چرب است؟

۳ / ۴

۳) آیا سابقه جراحی بینی داشته اید؟

۴ / ۴

۴) آیا شما سابقه بیماری های تنفسی دارید؟

✔️پرسش و پاسخ در خصوص جراحی بینی

شاید سوالاتی در ارتباط با انتخاب جراح بینی داشته باشید. در این از مقاله سعی داریم پاسخگوی سوالات شما در ارتباط با این موضوع باشیم.

عوارض عمل بینی

اگر جراحی بینی نزد جراحی غیر متخصص و نابلد انجام شود ممکن است عوارض جبران ناپذیری همانند مشکلات تنفسی، اختلال بویایی، دفرمه شدن و نازیبایی بینی، نامتقارن شدن سوراخ های بینی و کج شدن بینی را به دنبال داشته باشد.

عوارضی که در جراحی بینی ایجاد می شود در برخی از موارد ممکن است بدون دخالت جراح و به دور از تخصص و عملکرد ایشان باشد، ممکن است فرد مراقبت های لازم در دوران نقاهت را جدی نگرفته باشد و یا عملکردهایی داشته باشد که منجر به اثر گذاری روی نتیجه جراحی بینی شود. به طور مثال دستکاری گچ بینی و باز کردن آن ، بیرون کشیدن نا ملایم تامپون، بیرون کشیدن بخیه ها و یا وارد شدن ضربه به بینی در روزهای اول بعد از جراحی ممکن است تاثیرات منفی روی نتیجه بینی گذاشته و باعث شود که فرم آن دچار آسیب گردد. بنابراین باید در نظر داشته باشید که کلیه نکات و موارد بعد از جراحی بینی را به خوبی رعایت کرده و طبق دستورات انجام دهید.

قیمت عمل بینی

نمونه کارهای بهترین جراح بینی در تهران

نمونه کارهای بهترین جراح بینی در تهران شما را از این امر مطمئن می کند که به چه کسی مراجعه کنید. به شما پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه نمونه کارهای دکتر حسین میرشفیعی را مشاهده کنید.

رضایت پس از جراحی زیبایی بینی

✔️ و اما بشنوید از رضایت زیباجویان از جراحی بینی دکتر حسین میر شفیعی متخصص و جراح بینی در تهران با ۲۰ سال سابقه در زمینه جراحی بینی و صورت و پلاستیک

بهترین جراح بینی در تهران چه ویژگی دارد؟

تا به اینجای کار اطلاع مفیدی درباره جراحی بینی، انواع روش های جراحی و انواع مدل های بینی و مواردی از این دست به دست آوردید؛ حال اگر مصمم هستید که بینی خود را جراحی کنید، اولین و مهمترین مرحله، تحقیق و یافتن دکتر خوب جراحی بینی است. جهت انجام عمل بینی، باید به سراغ جراحی بروید که از سابقه و تجربه بالایی در زمینه جراحی بینی برخوردار باشد و با مهارت بالای خود بتوان هر گونه بینی را با وجود داشتن هر مشکلی به بهترین شکل ممکن عمل کند. در این راستا می توانید با جستجو در اینترنت و همچنین مشاهده نمونه کارهای قبلی این جراح از انتخاب خود اطمینان حاصل کنید. در واقع می توان گفت که ویژگی هایی که باید یک جراح بینی خوب داشته باشد عبارتند از:

 • برخورداری از اخلاق حرفه ای
 • داشتن نمونه عمل های بینی موفق
 • برخورداری از تخصص کافی در زمینه جراحی بینی
 • ارائه مشاوره و اطلاعات کامل قبل و بعد از جراحی بینی به بیمار

✔️ صحبت های دکتر حسین میرشفیعی در ارتباط با تغییرات جراحی بینی را بشنوید.

همانطور که بیان شد برای انتخاب بهترین جراح بینی تهران نیاز است تا شما قبل از اقدام برای عمل بینی ملاحظات لازم را مد نظر قرار دهید. دقت داشته باشید که انتخاب جراح بینی خوب باعث می شود که نتیجه دریافتی از عمل بینی بسیار ایده آل و متناسب با سلیقه تان باشد در زیر مواردی که پیش از انتخاب جراح حائز اهمیت هستند را خاطر نشان نموده ایم تا شما با دقت و ملاحظه انتخابی صحیح برای عمل زیبایی بینی داشته باشید . به طور کلی بهترین جراح بینی باید ویژگی های زیر را داشته باشد:

آپارات سایت دکتر میرشفیعی

داشتن تخصص و تجربه کافی

تخصص و تجربه در حین کار و قبل از آن برای آنالیز بینی و در نظر گرفتن بهترین فرم از مواردی است که جراح باید به آن کاملا اشراف داشته باشد. جراح با تجربه فردی است که به علم زیبایی شناسی شناخت دقیقی دارد و با تکیه بر اصول و استاندارهای زیبایی تغییرات لازم در بینی را ایجاد نماید. تجربه ای که جراح طی چند سال کسب نموده است کمک میکند تا بهترین و ایده آل ترین فرم بینی برای متقاضی در نظر گرفته شود ایشان بهتر از هرکس دیگر می دانند که چه تغییرات و چه فرم بینی مناسب آن شخص بوده و نتیجه نهایی به چه شکل خواهد بود.

نمونه کارهای واقعی

داشتن نمونه کارهای واقعی یکی از مهم ترین مسائلی است که در زمان انتخاب جراح باید به آن توجه داشته باشید.امروزه استفاده از ویرایشگرهای مختلف این امکان را ایجاد می کند که بتوان تغییراتی طبیعی و نسبتا واقعی به چهره افراد داد. به راحتی می توان نتایج جراحی های زیبایی بینی را تغییر داد و ایراداتی که بعد از عمل وجود دارند را اصلاح نمود، بعد نسبت به درج آن در فضای مجازی اقدام کرد. به خوبی می توان این مساله را درک کرد که چه صفحه ای با استفاده از افکت و جلوه های بصری و یا با استفاده از ویرایشگرهایی مانند فتوشاپ تهیه و درج شده اند. بهترین جراح بینی کسی است که با مراجعین سایت و شبکه های اجتماعی خود صادق بوده و تصاویری واقعی از جراحی های زیبایی بینی را منتشر نماید.

ارائه مشاوره صادقانه

در زمان مشاوره جراح باید ملاحظات لازم را مد نظر قرار دهد، با دقت و بررسی دقیق بینی و در نظر گرفتن انتظارات فرد متقاضی نتیجه ی نسبی را به ایشان اعلام نماید. جراح باید صداقت داشته باشد و اگر بینی فرد دارای نواقص و مشکلاتی است که بعد از عمل نمیتوان به طور کامل برطرف نمود این مورد را خاطر نشان کرده و از دادن امیدهای واهی به فرد خودداری نماید. به طور مثال فردی که دارای پوست ضخیم و بینی گوشتی است گزینه ی مناسبی برای جراحی بینی فانتزی نیست و اگر انتظار داشته باشد که بعد از عمل یک بینی کوچک ، ظریف و سربالا داشته باشد بدون شک باید در مشاوره بدون هیچ اغراقی اشاره کرد که نتیجه ی حاصل از عمل روی این نوع از بینی یک بینی طبیعی و متناسب با چهره خواهد بود و نباید انتظارات غیر معقولانه و غیر منطقی داشته باشند.

هزینه عمل بینی در بهترین کلینیک جراحی بینی تهران

آیا می دانید هزینه عمل بینی بهترین جراحان بینی در تهران چقدر است؟ آیا این هزینه برای بینی های گوشتی و استخوانی متفاوت است؟ این مورد به عوامل مختلفی بستگی دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر دنبال کنید

بهترین دکتر جراح بینی مردانه

بهترین جراح بینی کسی است که جراحی بینی مردانه را مطابق با فاکتورها و استاندارد های بینی مردان انجام دهد. اغلب مردان که برای جراحی زیبایی بینی به دکتر میرشفیعی مراجعه میکنند، از ایشان می خواهند جراحی بینیشان طبیعی باشد. جراحی بینی مردان و جراحی بینی زنان تقریبا از یک الگو پیروی می کند. اما به این دلیل که آناتومی بینی مردان کمی متفاوت است، باید استاندارد های لازم شامل موارد زیر رعایت شود:

 • نوک بینی باید با کل بینی مناسب باشد و بیش از اندازه کوچک نشود.
 • قوس بینی باید رعایت شود و تیغه بینی بیش از حد قوس دار نشود.
 • نوک بینی نباید بیش از حد سربالا باشد و زاویه منفرجه با لب بالا تشکیل دهد.
 • ابعاد سوراخ های بینی در صورت نیاز باید کنترل شود.
جراحی بینی مردانه دکتر میرشفیعی

جمع بندی

عمل بینی یا رینوپلاستی یکی از پر تقاضا ترین جراحی های زیبایی است که بسیاری از دختران یا پسران به دنبال انجام آن هستند. شاید همین پر تکرار بودن این عمل زیبایی سبب شده است که بسیاری از افراد بدون انجام تحقیقات لازم اقدام به انجام آن کنند. ولی بی شک برای هر اقدام پزشکی بخصوص عمل زیبایی صورت که قرار است تمام عمر خود را با نتیجه آن سر کنید، لازم است تحقیقات کافی داشته باشید و به بهترین پزشک متخصص این حوزه مراجعه نمایید تا از نتیجه عمل همیشه رضایت کافی داشته باشید؛ در صورت انتخاب نادرست جراح، ممکن است به دلیل بروز مشکلاتی بعد از عمل بینی، نیاز به عمل ترمیم بینی داشته باشید.

سوالات متداول شما از جراحی بینی

دکتر میرشفیعی جراح زیبایی بینی

دکتر حسن میرشفیعی

جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و سر و گردن
جراح پلاستیک بینی و صورت

54 پاسخ

  1. سلام دوست عزیز
   لازم است که معاینه دقیق صورت بگیرد و وضعیت بینی شما بررسی گردد تا هزینه دقیق مشخص شود.

  1. خیر این گونه نیست که بینی گوشتی بعد از عمل به حالت قبل از جراحی بازگردد. مهم است که جراح به درستی تقویت غضروف را انجام دهد.

  1. برای بررسی سینوس ها باید آندوسکوپی انجام شود و کسانی که انحراف بینی دارند بعد از سی تی اسکن جراح تصمیم می گیرد که آیا باید انحراف و آندوسکوپی سینوس انجام شود یا خیر.

  1. در صورتی که جراحی بینی توسط جراح حاذقی انجام شود و در صورت نیاز تقویت غضروف نیز انجا شود برگشتی نخواهد داشت.

  1. سلام دوست عزیز
   بهتر است که در جلسه مشاوره و با توجه به نواقص و مشکلات موجود، جراح نوع عمل بینی مناسب را تعیین کند.

  1. سلام دوست عزیز
   حداقل باید یک سال از جراحی قبلی گذشته باشد. در رابطه با هزینه در جلسه مشاوره و بعد از معاینه بینی هزینه دقیق مشخص خواهد شد.
   جهت اطلاعات بیشتر درباره جراحی ترمیمی بینی مطلب مربوطه را مطالعه نمایید.

  1. در صورتی که جراحی بینی توسط جراح ماهر انجام شود و در صورت نیاز تقویت غضروف نیز انجام شود، مشکلی وجود ندارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *