لیفت صورت ارزان

هزینه لیفت صورت

در رابطه با هزینه لیفت صورت چه می دانید؟ یکی از مواردی که مشکل بسیاری افراد در سال های اخیر است، هزینه لیفت صورت می باشد. در این مقاله قصد دارید به همه عوامل موثر بر این مورد را بررسی کنیم. همچنین قیمت لیفت صورت در تهران اشاره کنیم با ما همراه باشید.

لیفت صورت یکی از اقداماتی است که مزایای بسعیار دنارد از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • از بین بردن چین و چروک
 • جوانسازی
 • بهبود ضایعات پوستی
 • افزایش خاصیت ارتجاعی پوست

هزینه لیفت صورت به چه مواردی بستگی دارد؟

برخی موارد تاثیر گذار در هزینه ها وجود دارد که در ادامه به موثرترین آن ها خواهیم پرداخت. البته برای این مورد لازم است به بهترین متخصص در این زمینه از اهمیت زیادی برخوردار است.

انتخاب روش لیفت

ابتلا لازم است بدانید می‌توان با روش های تهاجمی و غیر تهاجمی اقدام لیفتینگ صورت را انجام داد. بنابراین قیمت با توجه به انتخاب روش می تواند متفاوت باشد. این که کلام روش را برای جوانسازی پوست خود انتخاب می کنید، باید با راهنمایی پزشک باشد. چراکه پزشک با بررسی دقیق پوست شما و با تکیه به دانش و تجربه می تواند اسن مورد را تشخیص دهد.
بدیهی است روش های تهاجمی از جمله جراحی های پلاستیک هزینه های بیشتری نسبت به لیفت صورت با لیزر خواهد داشت.

هزینه لیفت صورت

در تهران لیفت صورت می کنید؟

لوکیشن شما در مشخص شدن هزینه ها تاثیرگذار خواهد بود. لیفت صورت در تهران با روش های مختلف و در کلینیک های زیبایی با هزینه های متفاوت ارائه خواهد شد. این بسته به دستمزد تیم پزشکی و مواردی از این قبیل خواهد بود. بنابراین مرکزی را انتخاب کنید که در عین تخصص و تجربه هزینه های مناسب ارائه می دهد.

هزینه های لیفت صورت در سال ۱۴۰۱

اگر قصد دارید در اسفند ماه سال ۱۴۰۱ این کار را انجام دهید، بهتر است برای بهبودی سریع تر روش های غیر تهاجمی را انتخاب کنید. چرا که بهبودی در این روش ها با بهبودی سریع تری مواجه خواهد بود. در مقابل روش های جراحی به روش سنتی و یا اندوتاین با هزینه های بیشتری همراه است. در عوض ماندگاری تین روش ها بالا تر و دوران نقاهت بیشتری نیز بعد از آن لازم است.

ارزان ترین روش های لیفت صورت کدام اند؟

ارزان ترین روش ها آن هایی هستند گه کم تهاجمی ترند. البته انجام برخی از آن ها نظیر لیزر نیازمند چند جلسه است. اما این روش ها به نسبت روش های جراحی که اقدامات متخصصانه تری را می طلبد، ارزان تر خواهد بود.

از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • تزریق ژل
 • تزریق چربی
 • لیفت با نخ
 • لیفت با لیزر
 • هایفوتراپی
 • کربوکسی تراپی
 • بوتاکس صورت
 • اندولیفت
 • فرکشنال
نمونه لیفت صورت دکتر میرشفیعی
قیمت لیفت صورت

بهتر است در انتخاب روش مناسب به پزشک خود اعتماد کنید. ممکن است با توجه به پوستتان شما یک روش غیر جراحی و غیر تهاجمی نتیجه باورنکردنی بگیرید.

آیا بیمه شامل هزینه های لیفت صورت می شود؟

از آنجایی که این یک اقدام زیبایی به حساب می آید، هزینه های بیمه شامل آن نمی شود. بنابراین تمام هزینه های مربوط به لیفت صورت بر عهده مراجع خواهد بود. همچین در صورت اننتخاب روش های جراحی تمام هزینه های مربوطه اعم از هزینه های تیم پزشکی، کلینیک و غیره بر عهده مراجعان محترم می باشد.

نتیجه لیفت صورت در میانسالی

سخن آخر
هزینه لیفت صورت به موارد زیادی من جمله دستمزد پزشک، ناحیه جغرافیایی و مواردی از این قبیل بستگی دارد. بهتر است مرکزی را انتخاب کنید که علاوه بر ارائه خدمات باکیفیت نمونه کارهای موفق، قیمت مناسبی با توجه به روش انتخابی ارائه خواهد کرد. در این زمینه می توانید از یک پزشک مطلع و متخصص کمک بگیرید.

دکتر حسین میرشفیعی

دکتر حسین میر شفیعی جراح و متخصص، به شما در زمینه لیفت صورت کمک خواهند کرد. ایشان با سال ها تجربه موفق در زمینه‌ زیبایی و جراح پلاستیک بینی و صورت با روش مناسب افرادی را که خاصیت ارتجاعی پوست خود را در اثر موارد مختلف از دست داده اند و یا دچار چین و چروک شده اند، راهنمایی و درمان خواهند کرد.

سوالات متداول

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط