جراحی بینی مردانه

بهترین فرم برای جراحی بینی آقایان

عمل زیبایی بینی یک عمل محبوب و پر طرفدار است که به همان میزان که در خانم ها ایجاد انگیزه کرده است در آقایان نیز طرفداران خود را دارد. بسیاری از آقایان نیز با مراجعه به بهترین جراح بینی مردانه در تهران، مشتاق به انجام عمل جراحی بینی هستند و می خواهند فرم بینی خود را اصلاح نمایند. جراحی بینی در بسیاری از موارد به اصلاح مشکلات ظاهری آن می پردازد. جراحی بینی مردانه که امروزه با استاندارد های زیبایی شناسی انجام می شود دارای نتیجه ای طبیعی، ایده آل و با حفظ شخصیت و وقار مردانه انجام می شود. جراح حین عمل به فرم کلی چهره و شخصیت فرد توجه دارد و تغییرات لازم را بر اساس نیازها و فرم چهره ایجاد می کند. مواردی مانند قوز بینی، انحراف، کجی و .. در جراحی بینی مردانه به خوبی بر طرف می شود.

نمونه کار عمل بینی مردانه

نتایج جراحی بینی آقایان دکتر حسین میرشفیعی را از نمونه کار های زیر مشاهده کنید

جراحی بینی آقایان
عمل بینی مردانه
نمونه جراحی بینی دکتر میرشفیعی

عمل بینی مردانه

در عمل جراحی که برروی بینی آقایان انجام می شود تفاوت هایی با جراحی بینی خانم ها وجود دارد که باعث می شود ویژگی های ظاهری فرد بعد از عمل تا مقداری حفظ و دستنخوره باقی بماند. به طور مثال ایجاد قوس و بالا بردن نوک بینی برای آقایان مناسب نیست و جراح باید با توجه به این مساله سعی کند که تیغه بینی را صاف و بدون قوز ایجاد کند.

ایجاد انحنا در بینی و یا بالابردن نوک آن فرم عروسکی به بینی داده که در نتیجه این بینی برای چهره ی یک مرد ایرانی جالب نیست. البته ممکن است کیس هایی باشند که به این فرم بینی علاقمند باشند در این موارد پزشک با توجه به مشاوره های قبل از عمل بینی و بررسی هایی که برروی فرد انجام می دهد تغییرات را مطابق با میل بیمار ایجاد می کند.

در طول جسات مشاوره قبل از عمل بینی مردانه، جراح بینی با دقت فرم و نوع بینی فرد را مورد بررسی قرار می دهد و با توجه به شرایط متقاضی سعی می کند مشاوره ای دقیق و صادقانه ارائه نماید. بهترین فرمی که برای بینی آقایان مناسب است جراحی بینی طبیعی است که علاوه بر ایجاد فرم استاندارد و زیبا، نسبت به چهره آقایان برازنده است.

جراحی بینی گوشتی مردانه

بینی های گوشتی دارای غضروف های بسیار ضعیفی هستند که نمی توانند حجم بینی و یا پوست آن را به خوبی نگهدارند، ظاهر این بینی ها بزرگ و گوشتی است و در زمان لمس بسیار نرم خواهد بود. پوست بینی در نوع گوشتی ضخیم بوده و ساختار آن به گونه ای است که با مشاهده قابل شناسایی اند. بینی های گوشتی در زمان جراحی نیاز به تقویت غضروف ها برای ایجاد فرم بهتر دارد. از این رو جراح فرم جدید و مناسبی روی تیغه بینی ایجاد می کند و با تقویت آن استحکام آن را افزایش می دهد. در ادامه ممکن است که پره های بینی را کوچک تر نموده و با ایجاد ظاهری طبیعی عمل بینی را پایان ببخشد. بینی های گوشتی گزینه های مناسبی برای جراحی بینی فانتزی و عروسکی نیستند و نتیجه کار حتی در خانم ها نیز یک عمل طبیعی و ساده خواهد بود.

نتیجه رضایت جراحی بینی بانوان را از گیف زیر ببینید.

نتیجه کار بهترینن جراح بینی فانتزی در تهران

جراحی بینی استخوانی مردانه

بینی های استخوانی برای عمل بینی بسیار ایده آل هستند چرا که دست و بال جراح برای ایجاد تغییرات و فرم دهی بینی باز است. این بینی ها معمولا به قوز روی آن معروف هستند و فرم و ساختاری ویژه دارند. معمولا نوک بینی های استخوانی افتاده و عقابی است و و قوز روی بینی به خوبی محسوس است. پوست بینی های استخوانی نازک است و تمامی تغییراتی که جراح حین عمل روی آن ایجاد می کند قابل مشاهده خواهد بود. به کمک این جراحی می توان اندازه و سایز بینی را کوچک تر کرد، قوز روی آن را برداشت، تیغه بینی را متقارن و اصلاح نمود و سوراخ های بینی را نیز کمتر کرد. این نوع بینی در خانم ها ایده آل ترین نوع برای داشتن بینی های فانتزی و عروسکی است چرا که جراح می تواند نوک بینی را سربالا کرده و قوس ملایمی را نیز ایجاد نماید. جراحی بینی استخوانی در مردان نیز نتایج بسیار ایده آل و چشمگیری را به همراه دارد، تیغه بینی به خوبی صاف شده و ارتفاع آن استاندارد می شود و با ایجاد ظاهری کاملا طبیعی و بدون قوس مشکلات بینی به خوبی رفع می گردد.

جراحی بینی مردانه

بهترین جراح بینی مردانه

یکی از مهم ترین مسائل قبل از اقدام برای جراحی بینی ، انتخاب بهترین جراح بینی مردانه است . این مساله شاید برای برخی از افراد مهم تلقی نشود اما باید در زمان انتخاب دقت کنید که جراحی را برگزینید تا طبق سلیقه و خواسته ی شما عمل کند و در جراحی بینی آقایان تبحر، تخصص و تجربه کافی را در اختیار داشته باشد. بهترین جراح بینی مردانه تعداد بسیاری از آقایان را تحت عمل جراحی بینی قرار داده و با تکیه بر تخصص و تجربه ای که دارد بهترین و ایده آل ترین فرم را برای چهره تان در نظر می گیرد. ایشان با توجه به استانداردهای زیبایی بینی سعی دارد که علاوه بر ایجاد جذابیت بصری در چهره ، مشکلات تنفسی را نیز برطرف کرده و با تغییراتی نا محسوس عیوب و مشکلات ظاهری را نیز بر طرف نماید. ایجاد قوس و یا بالاکشیدن بیش از اندازه بینی از جذابیت و جذبه ی مردانه کاسته و باید حین جراحی به شخصیت، سن ، ویژگی های ذاتی فرد نیز توجه داشت و با یک پیش زمینه ی نسبی اقدام به جراحی نمود.

هر جراح تکنیک و روش های خاص خود را ارائه می نماید اما در نهایت باید نتیجه ی کار با آنچه مورد انتظار است مطابق باشد. یک جراح بینی خوب برای عمل بینی مردانه تمامی موارد را مورد لحاظ قرار می دهد و سعی دارد که با ایجاد فرمی مردانه در بینی بهترین حالت ممکن را ارائه نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط