تکنیک های جراحی بینی فانتزی به همراه نمونه کار

در رابطه با جراحی بینی فانتزی چه می دانید؟ جراحی بینی فانتزی یا همان جراحی بینی عروسکی چه تکنیک هایی دارد؟ اگر شما هم یکی از کاندید های انجام جراحی بینی فانتزی هستید، این مقاله را بخوانید. این عمل زیبایی که به نظر ساده می‌آید تغییرات شگفت انگیز و عجیبی را در فرم کلی ضرورت ایجاد می‌کند که باعث می‌شود طرفداران بسیاری هر ساله به انجام آن علاقه مند شوند. عمل بینی که با توجه به فرم چهره و با در نظر گرفتن تناسب اعضای صورت انجام می شود، در بینی های استخوانی و گوشتی قابل انجام است. این سبک جراحی لازم است تحت نظر بهترین جراح بینی فانتزی در تهران انجام شود.

جراحی بینی فانتزی چگونه انجام می شود؟

امروزه جراحی زیبایی بینی طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است، به خصوص خانم ها و آقایانی که در سنین جوانی هستند با انجام این جراحی تغییرات بزرگی را در چهره ایجاد می نمایند. یکی از عمل های پرطرفدار زیبایی جراحی بینی فانتزی است که بیشتر در خانم ها محبوب بوده و با نتیجه ایده آل و زیبا همراه خواهد بود. جراحی بینی عروسکی اثرات موثری روی فرم چهره و زیبایی آن خواهد داشت که با کوچک شدن تیغه بینی و پره های آن در نمای نیمرخ قوس و انحنای متناسب ای را ایجاد می کند. جراحی بینی فانتزی برای افرادی مناسب است که بینی های استخوانی دارند و پوست صورت آنها نازک و بدون منافذ باز می باشد، عمل جراحی بینی عروسکی در نهایت کمک می کند که بینی در نمای روبه رو باریک تر شده و پره های بینی بسیار کوچک و عروسکی به نظر برسند.

✔️ جراحی بینی نیمه فانتزی چه ویژگی هایی دارد؟

تکنیک های جراحی بینی فانتزی

کدام بینی برای جراحی بینی فانتزی مناسب است؟

اگر بخواهید اطلاعاتی در رابطه با افراد مناسب جراحی بینی فانتزی به دست آورید باید بگوییم که این نوع عمل بینی برای افرادی مناسب است که از بافت و غضروف مستحکم برخوردار باشند و بینی آنها دارای پوستی نازک باشد. اهمیت پوست زمانی مشخص می شود که نتایج عمل بینی مورد بررسی قرار بگیرد. در یک نگاه کلی افرادی که پوست بینی صاف و نازکی دارند در نهایت نتیجه ایده آل تر و زیباتری را دریافت می کنند، چرا که پوست نازک که در اختیار دارند باعث می شود که تمامی تغییرات ایجاد شده در زمان جراحی بینی به خوبی نمایش داده شود. به همین منظور از که افرادی که دارای بینی های گوشتی هستند نمی توانند انتظاری از عمل بینی داشته باشند که نتیجه آن یک بینی فانتزی باشد ،چرا که بینی های گوشتی دارای پوست بسیار ضخیم و پر از چربی هستند.

همانطور که بیان شد باید لازمه های اصلی مانند استخوان بینی محکم و پوست ظریف را نیز داشته باشند افرادی که غضروف بینی نازک و نرمی دارند برای انجام این جراحی مناسب نیستند. همچنین افرادی که در سنین بسیار پایین هستند گزینه های مناسبی برای جراحی بینی فانتزی نخواهند بود بهتر است فرد رشد استخوانی و بلوغ کامل رسیده باشد و بعداً برای عمل زیبایی صورت اقدام نماید.

افراد مناسب جراحی بینی فانتزی

افرادی که تمایل به جراحی بینی عروسکی دارند باید از سلامت روانی و قدرت تصمیم گیری بالایی برخوردار باشند، چرا که مشاهده می‌شود بسیاری از مراجعین اصرار به کوچک کردن بینی به میزان بیش از اندازه دارند و می‌خواهند که پره های بینی بسیار کوچک و کنار هم قرار بگیرند. افرادی که تمایل به تحت فشار قرار دادن جراح دارند، برای انجام این عمل مناسب نیستند چرا که عمل بینی عروسکی هم دارای استانداردهای خاص خود می باشد که باید این عمل و توسط جراح مد نظر قرار بگیرد. در مقابل این جراحی عمل بینی طبیعی قرار دارد که ویژگی های آن متفاوت است.

در ادامه می توانید نمونه کار های جراحی بینی فانتزی دکتر حسین میرشفیعی را مشاهده کنید

نمونه جراحی بینی فانتزی
نمونه جراحی بینی دکتر میر شفیعی
نمونه رینوپلاستی دکتر میر شفیعی

ویژگی های بینی فانتزی در جراحی بینی

جراحی بینی فانتزی که با هدف کوچک کردن بینی انجام می شود. در وهله اول نیاز به بررسی های لازم توسط جراح دارد. همچنین نیاز است که ساختار بینی و مقاومت استخوان های آن با دقت معاینه شود .لازم به ذکر است که جراح باید معاینات دقیق را انجام داده و مشاوره صادقانه در زمان مراجعه به پزشک ارائه نمایند. کوچک کردن بیش از اندازه بینی و ایجاد فرم غیرطبیعی در آن از مواردی است که نتیجه عمل بینی را کاملا متفاوت و ناخوشایند می نمای. از این روز را باید از اقدام برای کوچک کردن بیش از اندازه و ایجاد تغییرات نامتعارف بپرهیزد و اگر فرد متقاضی تمایل به داشتن بینی بسیار کوچک و غیر معمول داشته باشد مشاوره های لازم در خصوص ارائه اطلاعاتی دقیق در این زمینه به ایشان ارائه نماید.

✔️ جراح باید با توجه به ساختار صورت و فرم چشم ها و موقعیت بینی تغییراتی که با توجه به استانداردهای زیبایی وجود دارد را مد نظر قرار دهد.جراح باید تناسب چهره و سلیقه بیمار را ادغام نموده و نسبت به جراحی اصولی بینی اقدام نماید زاویه دار کردن نوک بینی و ایجاد قوس ملایم در آن از انتظاراتی است که معمولاً از عمل بینی عروسکی در مورد تقاضا می باشد. فرد متقاضی تمایل دارد که نوک بینی را کمی سربالا و تیغه های آن نازک و کوچک به نظر برسد این جراحی باعث می‌شود که فرد چهره های عروسکی و فانتزی داشته باشند که البته در فرم کلی چهره تاثیرات بسزایی را ایجاد می کند. این جراحی باعث می‌شود که فرد جوان تر و یا سن آن کم تر به نظر برسد.

نمونه جراحی بینی عروسکی

آمادگی برای جراحی بینی عروسکی

قبل از جراحی بینی باید خواسته ها و انتظارات خود را در جلسه مشاوره به جراح ارائه نمایید. همچنین انتظاراتی که از عمل دارید باید کاملا منطقی و مطابق با استانداردهای جراحی باشد. آزمایش هایی که قبل از جراحی نیاز است انجام می شود و شما باید آن را به جراح ارائه نمایید. قبل از عمل جراحی بینی فانتزی مصرف داروهایی مانند پروفن و دارو های التهابی دو هفته قبل از عمل بینی با دستور پزشک قطع شده و اگر دخانیات و یا سیگار مصرف می کنید باید با پزشک مشورت و دو هفته قبل از عمل از مصرف آن خودداری نمایید. مصرف دخانیات باعث می شود که طول دوره درمان و نقاهت بعد از عمل طولانی تر شده و یا بهبودی ورم و کبودی ها با تاخیر انجام شود. همچنین مصرف نوشیدنی‌های الکلی قبل از عمل بینی ممنوع میباشد. اگر داروی خاصی مصرف می کنید حتما به جراحی اطلاع دهید و یا اگر بیماری خاصی مبتلا هستید این موضوع را با ایشان در میان بگذارید.

جراحی بینی فانتزی برای خانم ها

بیشترین مخاطبین جراحی بینی به این سبک خانم ها هستند که تمایل دارند قرص ملایم و تیغه های نازکی در بینی خود داشته باشند این عمل که طرفداران بسیاری را به خود جلب نموده است و باید توسط جراح خبره و با تجربه انجام شود بهترین جراح بینی فانتزی تمامی موارد و استانداردهای زیبایی را مد نظر قرار می دهد و با توجه به فرم کلی چهره عمل جراحی را انجام میدهد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط