بهترین جراح بینی ترمیمی در تهران

بهترین جراح ترمیم بینی در تهران

انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی چگونه امکان پذیر است؟ آیا می دانید چگونه می توان بهترین را پیدا کنید؟ در این مقاله از سایت دکتر حسین میرشفیعی به هر آنچه باید در خصوص انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی در تهران بدانید، می پردازیم.

در میان انواع جراحی های زیبایی علی الخصوص جراحی های زیبایی بینی، عمل ترمیمی بینی یکی از حساس ترین ها و چالش برانگیزترین جراحی ها در نظر گرفته می شود. علت این امر مربوط به این است که جراحی ترمیمی بینی بر روی بینی انجام شود که قبلا زیر تیغ جراحی رفته و تغییراتی بر روی آن انجام شده است و قرار است عیوب جراحی قبلی برطرف شود؛ در نتیجه به علت دستکاری ها و تغییرات قبلی که در ساختار بینی اعمال شده است، ایجاد تغییرات جدید کمی سخت تر خواهد بود.

۰۱:۴۳
truncate dir-rtl

درباره دکتر حسین میرشفیعی

این علل سبب می شود که حساسیت این جراحی و در نتیجه انتخاب جراح خوب ترمیم بینی اهمیت دو چندان پیدا کند. در صورتی که تصمیم به انجام جراحی ترمیم بینی دارید، به اندازه کافی وقت صرف کنید تا بهترین جراح را در این زمینه بیابید تا از نتیجه مطلوب این عمل اطمینان خاطر داشته باشید.

مهمترین نکات انتخاب بهترین جراح بینی ترمیمی

اولین ویژگی یک جراح خوب، راهنمایی دلسوزانه و واقع بینانه است؛ بسیاری از افرادی که برای انجام جراحی ترمیم بینی اقدام می کنند، تنها به دلیل تصورات ایده آل گرایانه آن ها از نتیجه جراحی بینی است و از نظر یک جراح متخصص واقعا نیازی به جراحی ثانویه ندارند؛ در نتیجه در صورتی که جراح بینی کاملا صادقانه و دلسوزانه شما را راهنمایی کند در صورتی که نیاز به عمل مجدد نباشد، شما را از انجام آن منصرف می کند. از دیگر موارد می توان به ویژگی های زیر اشاره کرد:

  • جراحی را انتخاب کنید که نمونه های متعدد جراحی ترمیمی بینی داشته و مراجعین قبلی نیز رضایت کامل از عملشان داشته باشند.
  • بهتر است به سراغی جراحی بروید که در انواع جراحی بینی گوشتی، عمل بینی استخوانی و انحراف بینی و… مهارت لازم را داشته باشد و نمونه های موفقی در این زمینه ارائه کند.
  • با توجه به اینکه از جراحی اولیه بینی، برش های متعددی در بینی ایجاد شده است، باید جراحی را انتخاب کنید که بتواند با حداقل محدوده عملکردی بتواند تغییرات لازم را در بینی ایجاد کند.
  • بهترین جراح ثانویه جراحی است که می توان در صورت لزوم با پیوند غضروف به تقویت غضروف بینی بپردازد تا از افتادگی و برگشت فرم قبلی بینی جلوگیری کند.
بهترین جراح بینی ترمیمی

چگونه می توان بهترین جراح بینی ترمیمی را پیدا کنیم؟

با توجه به برخی نکات میتوانید در هر شهری که هستید، بهترین جراح را برای ترمیم بینی خود انتخاب کنید. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • توجه به تخصص جراح
  • مدک متخصص
  • سابقه کاری در خصوص انجام عمل های اصلاحی

این موارد را می توانید با توجه به پرس و جو از دوستان و آشنایان، جست و جو در انجمن ها و وبسایت پزشک دریابیند. همچنین دنبال کردن شبکه اجتماعی پزشک نیز برای آگاهی کامل از نمونه کار های وی بسیار موثر خواهد بود.

مزایای انتخاب بهترین جراح بینی

از جمله مزایای انتخاب بهترین جراح بینی این است که شما میتوانید به صورت همزمان از جدیدترین تکنیک ها بهره بگیرید. پیوند غضروف به بینی در انجام جراحی مجدد از جمله مواردی است که به کار گفته می شود.

همچنین ممکن است بهترین دکتر با توجه به وضعیت شما تکنیک ها و راهکار های دیگری را پیشنهاد کند. بعد از انتخاب بهترین جراح بینی لازم است به وی اطمینان کنید و برای کسب نتیجه های مناسب به توصیه های پزشک دقت کنید.

دلایل انتخاب بهترین جراح ترمیمی بینی در تهران

گاهی اوقات، زمانی که فرد جراحی رینوپلاستی را برای اصلاح بینی انتخاب می کند،نتیجه جراحی رضایت بخش نمی شود و با دیگر اجزای صورت همخوانی ایجاد نمی شود. این مورد ممکن است به دلایل مختلفی ایجاد شود.

انجام عمل جراحی برای اصلاح بینی برای بار دوم سخت تر است. معمولاً اولین باری که جراحی می‌ کنید، اصلاح ظاهر و عملکرد بینی شما مورد توجه تر است. اما با تکنیک های ویژه ای که جراح بینی ترمیمی به کار می برد، جراحی دوم همچنان می تواند ظاهر بینی شما را بهتر کند.  

سخن آخر

بهترین جراح ترمیمی بینی در تهران ویژگی هایی دارد که با توجه به آن می توانید نتیجه رضایت بخش از به دست آورید برای کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص لازم است به همه مواردی که در متن مقاله به آن اشاره شد، بپردازیم.

رینوپلاستی مجدد نوعی جراحی است که به رفع مشکلات بینی کمک می کند. گاهی اوقات، مادامی که دکتری که عمل جراحی را انجام می دهد، باتجربه نباشد، می تواند باعث ایجاد مشکل در ظاهر یا عملکرد بینی شود. بنابراین، جراحی زیبایی ترمیمی برای رفع این مشکلات و زیباتر جلوه دادن بینی انجام می شود. این مانند یک عمل جراحی مجدد است و معمولا برای اصلاحاتی انجام میشود که در جراحی ها قبلی به آن توجهی نشده و یا نتیجه نامناسبی از آن دریافت شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط