بهترین جراح بینی گوشتی در تهران 

یکی از انواع بینی هایی که نیاز به جراحی پیدا می کند بینی گوشتی است که البته فرم دهی این بینی بسیار سخت تر از بینی استخوانی است. چرا که اگر جراح نتواند به خوبی این عمل را انجام دهد، امکان برگشت حالت قبل وجود دارد. بنابراین باید در انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی نهایت دقت را کرد. در این مطلب با ما همراه باشید تا به شما بگوییم که یک دکتر عمل بینی خوب باید چه ویژگی هایی داشته باشد.

یکی از عمل های زیبایی بسیار پرطرفدار، عمل زیبایی بینی است که البته جز عمل های سبک و کم عارضه شناخته می شود. معمولا افراد برای این که ظاهر خود را زیباتر کنند و نواقص و مشکلات بینی خود را برطرف کنند، این جراحی را انجام می دهند. هر چقدر بینی خوش فرم تر و زیباتر باشد، اعتماد به نفس فرد هم بیشتر می شود.

نمونه جراحی زیبایی بینی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انجام جراحی های زیبایی با این شماره در تماس باشید.

۰۹۱۰۱۴۷۴۰۱۱

جهت برقراری ارتباط می‌توانید با ارسال نام و نام خانوادگی و شماره تلفن با ما درارتباط باشید. 

معیار های انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی

برای این که بتوان یک پزشک خوب و حرفه ای برای عمل بینی گوشتی انتخاب کرد، باید یک سری معیار ها را در نظر گرفت که در ادامه به شما می گوییم این معیارها باید چه چیزی باشند.

تکنیک های به کار برده در جراحی

پزشکی که برای عمل بینی گوشتی انتخاب می کنید باید از تکنیک های مختلف جراحی که ممکن است باز یا بسته و یا لیزری باشد، استفاده کند. معمولا بیشتر پزشکان بینی های گوشتی را به روش باز جراحی می کنند؛ چرا که برای ایجاد تغییرات گسترده روی این بینی ها، پزشک باید تا جای کافی روی استخوان ها و غضروف های بینی تسلط داشته باشد. عمل لیزری بینی جز روش های باز جراحی محسوب می شود. با این تفاوت که در روش لیزری، تمام برش ها به وسیله دستگاه لیزر انجام می شود. این دستگاه دقت بیشتری در ایجاد برش دارد و می تواند خونریزی را کاهش دهد.

تخصص و تجربه پزشک

یکی از مهم ترین و اصلی ترین موضوعاتی که باعث می شود نتیجه رضایت بخشی از عمل جراحی بینی گوشتی بگیرید، انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی است. بهترین جراح تجربه و تخصص زیادی در این زمینه دارد و با پیچیدگی های عمل بینی گوشتی به خوبی آشنا است. لذا فردی که قصد دارد بینی گوشتی خود را جراحی کند، باید با دقت و ظرافت به دنبال دکتری برود که می داند تخصص و تجربه کافی را دارا است. در غیر این صورت نه تنها که نتیجه ایده آلی از عمل خود کسب نخواهد کرد بلکه محتمل عوارضی هم خواهد شد. از جمله عوارضی که ممکن است یک پزشک نابلد و کم تجربه به وجود آورد، عدم تقارن سوراخ های بین، غیر قرینگی، کجی، اختلال تنفسی و بیش از حد سر بالا شدن نوک بینی است. در این صورت باید از یک پزشک ماهر دیگر کمک گرفت تا این مشکلات و نواقص را ترمیم کند.

بررسی نمونه کارهای بهترین جراح بینی گوشتی

برای این که مطمئن شوید دکتر عملی بینی گوشتی که انتخاب کردید، قابل اعتماد است، می توانید نمونه کارهای پزشک جراح را مورد بررسی قرار دهید. برای این کار می توانید به سایت یا مطب پزشک مراجعه کنید و نمونه کارها را تماشا کنید. معمولا افرادی که بینی گوشتی دارند، پوست بینی آن ها ضخیم و چرب و نوک بینی آن ها هم پهن است. پره های بینی هم تا حدود زیادی بلند، پهن و ضخیم هستند و غضروف در آن ها به میزان کم مشاهده می شود. شما می توانید عکس های قبل و بعد افرادی که بینی گوشتی داشتند را مورد بررسی قرار دهید تا متوجه کیفیت کار پزشک شوید.

نحوه انتخاب بهترین جراح بینی گوشتی در تهران

برای این که بتوانید بهترین جراح بینی گوشتی را پیدا کرده و او را انتخاب کنید، باید یک سری تحقیقات انجام دهید. توصیه می کنیم به سایت های مختلف سر بزنید و مقالاتی راجع به عمل بینی گوشتی بخوانید تا اطلاعات شما در این زمینه تکمیل شود. سپس به سایت پزشک هایی که مد نظرتان است، مراجعه کنید تا متوجه میزان تحصیلات، تخصص و سابقه آن ها شوید. بعد از آن می توانید نمونه کارهای پزشک را در سایت مشاهده کنید و یا به مطب پزشک بروید و از نزدیک نمونه کارها را ببینید تا با دید بازتری به انتخاب بپردازید. با دیدن بیماران و صحبت کردن با آن ها و پرسیدن نظراتشان در مورد روند عمل جراحی، می توانید در مورد برخورد پزشک و میزان حرفه ای و متخصص بودن پزشک بپرسید. در این صورت انتخاب صحیح تری خواهید داشت.

بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کیست؟

اما در آخر می رسیم به این پرسش که بهترین جراح بینی گوشتی در تهران کیست. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که جراحان حاذق و موفق زیادی در ایران وجود دارند که هر یک از آن ها به بهترین نحو می توانند بینی های گوشتی را جراحی کنند. یکی از این بهترین جراحان، دکتر حسین میرشفیعی است که دارای دکتری عمومی پزشکی و دانشنامه تخصصی ent از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان و تهران است.

دکتر حسین میرشفیعی، جراح و متخصص گوش و حلق و بینی و سر و گردن و جراح پلاستیک بینی و صورت است. ایشان با مهارت و دانش علمی بالا و همچنین تجربه و سابقه کاری طولانی مدت می تواند بینی گوشتی شما را همان طور که خودتان می خواهید عمل کند. جراحی هایی که این پزشک برای بینی های گوشتی انجام می دهد به هیچ عنوان برگشت پذیر نیست. چرا که ایشان با پیچیدگی های این عمل به خوبی آشنایی دارند و دارای تجربه زیادی هستند. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط