بهترین جراح بینی طبیعی

بهترین جراح بینی طبیعی در تهران 

افراد به طور ذاتی به دنبال این هستند که چهره زیبایی داشته باشند. با پیشرفت علم و تکنولوژی در زمینه پزشکی، جراحان توانستند به واسطه عمل های جراحی زیبایی، تغییراتی را روی صورت افراد اعمال کنند. یکی از پرطرفدارترین عمل های زیبایی، عمل بینی طبیعی است که در بین جوانان محبوبیت زیادی دارد. این عمل کمک می کند تا نواقص بینی برطرف شود در حالی که بینی همچنان شکل طبیعی خود را دارد. اما جراحی بینی طبیعی را هر پزشکی نمی تواند به خوبی انجام دهد. بسیاری از پزشکان ممکن است شکل بینی را به حالت نیمه فانتزی و یا فانتزی در آورند. این در حالی است که مراجعه کننده خواستار بینی طبیعی بوده است. در این مطلب قصد داریم بهترین جراح بینی طبیعی را به شما معرفی کنیم تا با خیالی آسوده این عمل را انجام دهید. با ما همراه باشید.

چرا انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی مهم است؟

عمل زیبایی بینی یکی از عمل های زیبایی بسیار مهمی است که تقریبا می توان گفت تغییر آن بعد عمل غیر ممکن است. یعنی شاید بتوانید کمی از نواقص بینی را بعد از عمل ترمیم کنید اما به هر حال باید سال ها با نوع جدید بینی خود کنار بیایید. انتخاب جراحی بینی به این دلیل مهم است که باید سال ها با این انتخاب زندگی کنید. انتخاب بهترین جراح بینی طبیعی باعث می شود تا شما حس بهتری نسبت به ظاهر جدید خود داشته باشید. این موضوع کمک می کند تا سال ها اعتماد به نفس بالایی داشته باشید.

جراح بینی طبیعی در تهران

 از طرفی دیگر اعتماد کردن به دست های یک جراح پلاستیک که ممکن است بی تجربه باشد، اصلا کار آسانی نیست. هر چقدر یک جراح تجربه و مهارت کمتری داشته باشد، احتمال این که نتیجه حاصل از جراحی بد باشد، زیاد است. به همین دلیل توصیه می کنیم برای انجام عمل بینی خود به دنبال بهترین جراح بینی طبیعی باشید. این موضوع کمک می کند تا وقت، انرژی و هزینه شما تلف نشود و یک عمر دچار حسرت و پشیمانی نشوید.

نمونه کارهای بهترین جراح بینی نچرال در تهران چه ویژگی هایی دارد؟

ما به همه افرادی که قصد دارند بینی خود را عمل کنند توصیه می کنیم ابتدا نمونه کارهای چند پزشک جراح را مشاهده کنند و بعد تصمیم به انتخاب یکی از پزشکان برای جراحی بگیرند. اگر می خواهید متوجه شوید که کدام پزشک نمونه کارهای بهتری دارد، باید ویژگی های بینی های نچرال و طبیعی مراجعه کنندگان را زیر نظر بگیرید. برای این کار عکس آن ها را مشاهده کنید تا متوجه شوید ویژگی های زیر را دارند یا خیر. ویژگی هایی که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم مربوط به بینی طبیعی است.

  • پل بینی طبیعی باید کاملا صاف باشد و قوسی در آن دیده نشود. همچنین اگر از قبل قوزی روی آن وجود داشت، باید برداشته شده باشد.
  • نوک بینی فقط مقداری بالا می رود در حدی که بینی از حالت افتادگی که از قبل داشت، در بیاید.
  • پهنای بینی هم رفع شده باشد و حجم آن متناسب با سایر اجزای صورت تغییر کرده باشد.
  • در کل شکل ظاهری بینی طبیعی باید به گونه ای باشد که کمتر کسی متوجه تغییرات اعمال شده روی آن شده باشد.
نمونه جراحی زیبایی بینی

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص انجام جراحی های زیبایی با این شماره در تماس باشید.

۰۹۱۰۱۴۷۴۰۱۱

جهت برقراری ارتباط می‌توانید با ارسال نام و نام خانوادگی و شماره تلفن با ما درارتباط باشید. 

تکنیک های بهترین جراحان بینی طبیعی در تهران

معمولا دکتر عمل بینی طبیعی با دو روش باز و بسته به عمل می پردازد. اگر برش هایی که ایجاد می شود، در داخل بینی انجام گیرد، به آن جراحی بسته می گویند. اگر هم برش در زیر بینی و بین حفره های بینی که به آن کلوملا می گویند، انجام شود، به آن جراحی باز می گویند. انتخاب هر یک از این روش ها بستگی به صلاح دید بهترین جراح بینی طبیعی و ساختار بینی مراجعه کننده دارد. برش هایی که در روش باز انجام می شود، به شکل v است. از آن جایی که تعداد این برش ها زیاد است جراح می تواند با جدا کردن پوست از استخوان بینی، تغییرات گسترده ای در بینی ایجاد کند. به همین دلیل جراحی به روش باز پرطرفدار از روش بسته است. روش بسته بیشتر زمانی انجام می گیرد که فردی بینی خود را عمل کرده و حالا بعد از سال ها تصمیم به ترمیم گرفته است.

نمونه عمل های بهترین جراح بینی طبیعی به چه صورت است؟ 

همان طور که پیش تر هم به این موضوع اشاره کردیم بهترین جراح بینی نچرال سعی می کند تا جای ممکن نواقص بینی را اصلاح کند. در واقع پزشک خیلی روی تغییر شکل بینی مانور نمی دهد. بینی هم به همان شکل استاندارد و طبیعی خود باقی می ماند. یکی از شاخصه های مهم بینی های طبیعی، فاصله بین بینی و لب و چانه است. جراح بینی در این عمل سعی می کند با در نظر گرفتن طول بینی این فاصله را آنالیز کند تا بینی خیلی سر بالا نشود.

مورد دیگری هم که می توان در نمونه کارهای عمل طبیعی بینی مشاهده کرد، زاویه بین بینی و خط عمود به لب ها است. در این نوع جراحی نسبت زاویه های بینی با سایر اجزای صورت، مانند پیشانی، گونه ها، لب ها و غیره مورد بررسی قرار می گیرد. این عمل طبق نسبت های استاندارد مشخص شده بر پایه زیبایی شناسی چهره تطبیق داده خواهد شد. اگر به دنبال بهترین جراح بینی طبیعی در تهران هستید، لازم است موارد ذکر شده در این مقاله را در نظر بگیرید تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط